Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
Selangor FA
16:00
Geylang International
İngiltere - Premier Lig
22:00
Luton Town
22:00
Everton FC
İspanya - LaLiga
22:00
Getafe
22:00
Athletic de Bilbao
Almanya - Bundesliga
21:30
Hoffenheim
21:30
RB Leipzig
İtalya - Serie A
21:45
Torino FC
21:45
Bologna FC
Belçika - Pro Lig
21:45
VC Westerlo
21:45
ST. Truidense VV
Portekiz - Liga Portugal
22:15
Moreirense FC
22:15
FC Vizela
İngiltere - Lig 1
21:30
Barnsley
21:30
Bolton Wanderers
İspanya - LaLiga 2
21:30
Villarreal CF B
21:30
Levante
Almanya - 3. Lig
20:00
Lubeck
20:00
Duisburg
Belçika - Nationale 1
21:00
Jeugd Royal Charleroi SC
21:00
Kvv Thes Sport Tessenderlo
Portekiz - İkinci Lig
20:00
Santa Clara Azores
20:00
CF Os Belenenses
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FK Biolog Novokubansk
16:00
FC Nart Cherkessk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
16:00
Amkar Perm
16:00
FC Dynamo Barnaul
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
19:30
1. FC Nuremberg
19:30
1. FC Heidenheim
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
18:00
SV Meppen
18:00
RB Leipzig
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30
Vfl Wolfsburg
19:30
1 FC Cologne
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:00
SV Erlbach
20:00
TSV 1860 Munich II
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SV Meppen 1912
20:00
Hamburg (A)
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:00
Nöttingen
20:00
FC Denzlingen
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
20:30
SV Tasmania Berlin
20:30
Neustrelitz
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:30
SV Rodinghausen
20:30
FC Gutersloh 2000
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Racing Club Avellaneda
0 : 1
CA Talleres de Remedios
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
San Lorenzo de Almagro
21:00
CA Platense
Arjantin - Primera C
21:30
Deportivo Paraguayo
21:30
CSDC Espanol
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Campbelltown City SC
13:00
Adelaide Croatia Raiders SC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:00
Eastern Suburbs FC
13:00
Football Queensland QAS
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill United
12:30
Heidelberg United FC
Avusturya - Bundesliga
20:30
Austria Lustenau
20:30
FK Austria Wien
BAE - Lig Kupası
19:45
Al Wahda FC (Uae)
19:45
Al Ain FC
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
03:00
Santos FC SP
03:00
Fluminense FC RJ
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Manchester 62 FC
22:00
St Josephs FC
Çekya - CFL
19:00
FC Pisek
19:00
TJ Jiskra Domazlice
Çekya - Divize B
20:00
Chomutov
20:00
Kladno
Danimarka - 3. Lig
20:00
Holbaek BI
20:00
BK Avarta
Danimarka - Süperlig
20:00
AGF Aarhus
20:00
FC Nordsjælland
Ekvador - Serie B
03:00
San Antonio FC
03:00
CSD Vargas Torres
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Syunik
15:00
FC Mika Yerevan
Estonya - Premium Liiga
19:00
Nomme Kalju
19:00
Tartu JK Tammeka
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
19:00
PPJ Helsinki
19:00
Atlantis FC/Akatemia
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Vaasan Palloseura
18:00
FC Lahti
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
FC KTP Kotka
18:30
Japs
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
05:00
Comunicaciones FC
05:00
CSD Municipal
Güney Afrika - Premiership
20:30
Sekhukhune United
20:30
TS Galaxy FC
Hırvatístan - Druga NL
19:00
Karlovac
19:00
Belisce
Hırvatístan - HNL
18:00
NK Rudes
18:00
NK Istra 1961
Hırvatístan - Prva NL
15:50
HNK Vukovar 1991
15:50
NK Sesvete
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
CD Genesis
04:00
Olancho FC
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
Smedby AIS
20:00
Mjölby AI FF
Kanada - Kanada Şampiyonası
01:00
HFX Wanderers FC
01:00
CS Saint-Laurent
Kolombiya - Primera B
00:00
CD Atletico Huila
1 : 0
Orsomarso SC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Ballymena United FC
21:45
Institute FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:00
Dergview FC
22:00
Armagh City
Letonya - 1st Ligas
20:00
Leevon Ppk
20:00
SK Super Nova
Letonya - Virsliga
18:00
BFC Daugavpils
18:00
FK Jelgava
Litvanya - LFF Kupası
20:00
FK Euforija
20:00
FK Transinvest
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Tadamon Sour
16:00
Shabab Al Ghazieh SC
Macaristan - NB I
21:00
Fehervar FC Szekesfehervar
21:00
MTK Budapest
Macaristan - NB I, Kadınlar
21:00
Fehervar FC
21:00
MTK Hungaria FC
Peru - Liga 1
23:00
Asociacion Deportiva Tarma
23:00
Universitario de Deportes
Romanya - Superliga
20:00
FC Farul Constanta
20:00
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Şili - Premier Lig
22:30
Palestino
22:30
Deportes Copiapo
Slovakya - Superliga
18:30
MFK Dukla Banska Bystrica
18:30
FK Kosice
Slovenya - 2nd Liga
18:30
NK Triglav Kranj
18:30
Nafta 1903 Lendava
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Simba SC
16:00
Mtibwa Sugar FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Uthai Thani FC
15:00
Trat FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
18:30
Japonya
18:30
Özbekistan
Vietnam - V-Ligi
14:00
Hong Linh Ha Tinh FC
14:00
Quang Nam FC