Ankara escort bayan

hava 23° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,3046 % % 0.22
EURO 35,0317 % % 0.01
GRAM ALTIN 2.440,52 % % 0,91
ÇEYREK A. 3.990,24 % % 0,91
BITCOIN 70.194,02 % 1.943
SON DAKİKA
fatih escort ataköy escort bayan ankara bayan escort

CANLI SONUÇLAR

Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:30
Van Spor FK Van Spor FK
15:30
1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
15:30
Kastamonuspor Kastamonuspor
15:30
Iğdır FK Iğdır FK
Almanya - Bundesliga
21:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
0 : 0
Bochum Bochum
21:30
3rd 2. Bundesliga 3rd 2. Bundesliga
21:30
16th Bundesliga 16th Bundesliga
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
21:00
Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC
0 : 0
Al-Ittifaq FC Al-Ittifaq FC
21:00
AL Hazem FC AL Hazem FC
0 : 0
Abha Club Abha Club
21:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
0 : 0
Al-Ittihad FC Al-Ittihad FC
21:00
AL Shabab FC (KSA) AL Shabab FC (KSA)
1 : 0
Al-Fateh SC Al-Fateh SC
21:00
Al-Tai Al-Tai
0 : 0
Al-Akhdoud Club Al-Akhdoud Club
21:00
Al-Khaleej Club Al-Khaleej Club
0 : 0
Al-Riyadh SC Al-Riyadh SC
21:00
Damac FC Damac FC
1 : 0
Al-Raed Club Al-Raed Club
21:00
Al-Wehda FC Al-Wehda FC
0 : 1
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
21:00
Al-Ahli Saudi FC Al-Ahli Saudi FC
0 : 0
Al-Fayha FC Al-Fayha FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
03:00
Guatemala Guatemala
1 : 1
Nikaragua Nikaragua
İtalya - Bahar Şampiyonası
21:30
Inter Milano Inter Milano
21:30
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
ABD - ABD NPSL
02:00
FC Frederick FC Frederick
2 : 4
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
02:00
Pennsylvania Classics Pennsylvania Classics
0 : 3
Electric City Shock SC Electric City Shock SC
02:30
Philadelphia Union Ds Philadelphia Union Ds
2 : 3
Wc Predators Wc Predators
03:00
Austin United FC Austin United FC
2 : 2
Laredo Heat SC Laredo Heat SC
ABD - MLS Next Pro
00:00
New York Red Bulls II New York Red Bulls II
1 : 5
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
00:00
FC Cincinnati 2 FC Cincinnati 2
0 : 1
Inter Miami CF II Inter Miami CF II
01:00
Orlando City B Orlando City B
5 : 0
Huntsville City FC Huntsville City FC
02:00
Houston Dynamo 2 Houston Dynamo 2
2 : 3
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
02:00
Vancouver Whitecaps FC II Vancouver Whitecaps FC II
1 : 0
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
03:00
Colorado Rapids 2 Colorado Rapids 2
0 : 2
Minnesota United FC 2 Minnesota United FC 2
04:30
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
1 : 0
San Jose Earthquakes II San Jose Earthquakes II
ABD - NISA
05:00
Irvine Zeta FC Irvine Zeta FC
2 : 2
Capo FC Capo FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Oly Town FC Oly Town FC
1 : 1
Lane United FC Lane United FC
00:00
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
1 : 1
United Pdx United Pdx
02:00
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
2 : 2
Christos FC Christos FC
02:00
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
1 : 0
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
02:00
Lionsbridge FC Lionsbridge FC
0 : 2
Charlottesville Blues Charlottesville Blues
02:00
Capital FC Capital FC
1 : 4
Tacoma Stars Tacoma Stars
02:00
River Light FC River Light FC
3 : 3
St Charles FC St Charles FC
03:00
AC Houston Sur AC Houston Sur
0 : 2
Brazos Valley Cavalry FC Brazos Valley Cavalry FC
03:00
AHFC Royals AHFC Royals
2 : 2
Houston FC Houston FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Flint City AFC Flint City AFC
4 : 1
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
00:00
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
0 : 11
Christos FC Christos FC
00:00
Tacoma Galaxy Tacoma Galaxy
0 : 2
United Pdx United Pdx
01:00
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
3 : 1
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
01:00
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
1 : 4
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
02:00
Athens United Athens United
0 : 5
Southern Soccer Academy Southern Soccer Academy
02:00
Michiana FC Michiana FC
1 : 5
Midwest United FC Midwest United FC
02:00
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
4 : 0
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
02:30
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
1 : 2
Asheville City SC Asheville City SC
03:00
Challenge SC Challenge SC
03:00
Lonestar SC Lonestar SC
Arjantin - Primera B
21:30
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:30
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
Arjantin - Primera C
21:30
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres
21:30
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
21:30
Centro Espanol Centro Espanol
21:30
CS Barracas CS Barracas
21:30
CA Lugano CA Lugano
21:30
Club Mercedes Club Mercedes
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
1 : 1
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
Arjantin - Torneo Federal A
21:00
CA Sansinena SD CA Sansinena SD
21:00
Villa Mitre de Bahia Blanca Villa Mitre de Bahia Blanca
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
13:15
Alamein FC Alamein FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Melbourne Victory Melbourne Victory
13:30
Preston Lions FC Preston Lions FC
Bahreyn - Premier Lig
19:00
EAST RIFFA EAST RIFFA
2 : 1
AL HIDD AL HIDD
19:00
MALKIYA CLUB MALKIYA CLUB
3 : 1
Al Ittihad Al Ittihad
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
20:00
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
0 : 0
FC Gomel FC Gomel
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
1 : 0
Always Ready Always Ready
02:30
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
0 : 1
The Strongest The Strongest
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Moto Club MA Moto Club MA
1 : 1
Aguia De Maraba PA Aguia De Maraba PA
01:30
Maringa FC PR Maringa FC PR
1 : 0
Pouso Alegre MG Pouso Alegre MG
Brezilya - Brasilero Seri B
00:30
Ceara SC CE Ceara SC CE
2 : 1
Chapecoense SC Chapecoense SC
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
00:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
00:30
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
00:30
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Londrina EC PR Londrina EC PR
1 : 1
Volta Redonda FC RJ Volta Redonda FC RJ
01:00
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
01:00
Athletic Club Sjdr MG Athletic Club Sjdr MG
Brezilya - Copa do Nordeste
00:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
0 : 0
CR Brasil AL CR Brasil AL
00:00
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 4
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Bulgaristan - Parva Liga
20:00
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
0 : 2
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
20:00
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
0 : 1
FC Arda Kardzhali FC Arda Kardzhali
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Orense SC Orense SC
1 : 0
Cumbaya FC Cumbaya FC
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
FC Urartu Yerevan 2 FC Urartu Yerevan 2
16:00
FC Bkma Vagharshapat 2 FC Bkma Vagharshapat 2
16:00
FC Alashkert Yerevan 2 FC Alashkert Yerevan 2
16:00
FC SHIRAK GYUMRI 2 FC SHIRAK GYUMRI 2
16:00
FC Syunik FC Syunik
0 : 1
Andranik Andranik
16:00
FC Ararat Yerevan 2 FC Ararat Yerevan 2
16:00
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
16:00
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
16:00
Onor Onor
Estonya - Premium Liiga
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
0 : 2
Trans Narva Trans Narva
Fas - Botola Pro D1
20:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
1 : 2
Hassania Union Sport Agadir Hassania Union Sport Agadir
22:00
Union Touarga Union Touarga
22:00
Moghreb Athletic de Tetouan Moghreb Athletic de Tetouan
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
FC Lahti FC Lahti
0 : 4
Seinajoen JK Seinajoen JK
18:00
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
3 : 1
FC Inter Turku FC Inter Turku
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
2 : 1
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
1 : 1
Salpa Salpa
Gürcistan - Erovnuli Liga
19:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
2 : 2
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
20:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
0 : 1
FC Dila Gori FC Dila Gori
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
BK Olympic BK Olympic
1 : 1
Lunds BK Lunds BK
20:00
Jönköping Södra Jönköping Södra
1 : 2
Angelholms FF Angelholms FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
FBK Balkan FBK Balkan
20:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
İsveç - Allsvenskan
20:00
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK
0 : 3
IFK Varnamo IFK Varnamo
20:10
AIK AIK
1 : 2
IFK Goteborg IFK Goteborg
İsveç - Superettan
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
1 : 0
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
0 : 0
IK Brage IK Brage
İzlanda - Besta deild
22:15
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
Kanada - Kanada Premier Lig
00:00
Cavalry FC Cavalry FC
1 : 1
Valour FC Valour FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:00
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
2 : 0
CD La Equidad CD La Equidad
02:00
CD Once Caldas CD Once Caldas
0 : 1
CD Tolima CD Tolima
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
3 : 0
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
13:30
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
1 : 0
Busan I Park Busan I Park
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
01:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
3 : 0
LD Alajuelense LD Alajuelense
Kuveyt - Premier Lig
17:50
Al-Fehaheel Al-Fehaheel
17:50
Al-Salmiya SC Al-Salmiya SC
19:20
Al Kuwait SC Al Kuwait SC
19:20
Al Arabi Al Arabi
20:50
Al Nasr SC Al Nasr SC
20:50
Qadsia SC Qadsia SC
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Panevezys B FK Panevezys B
18:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
19:00
FK Riteriai FK Riteriai
19:00
FC Neptunas Klaipeda FC Neptunas Klaipeda
Mali - Ligue 1
19:30
Onze Createurs Onze Createurs
19:30
AS Real Bamako AS Real Bamako
19:30
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:30
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:30
Usfas Bamako Usfas Bamako
19:30
AS Bakaridjan AS Bakaridjan
20:00
Djoliba AC Djoliba AC
20:00
AS Black Star AS Black Star
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:35
CF America CF America
1 : 0
Cruz Azul Cruz Azul
Mısır - Premier Lig
16:00
Pyramids FC Pyramids FC
1 : 0
El Gouna Fc El Gouna Fc
19:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
0 : 2
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
19:00
Zed FC Zed FC
Norveç - 1. Division
20:00
Bryne FK Bryne FK
2 : 1
Ranheim Ranheim
20:00
Mjondalen IF Mjondalen IF
1 : 2
Moss FK Moss FK
20:00
Raufoss Raufoss
1 : 0
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
20:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
0 : 2
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger IL Fotball
20:00
Stabaek IF Stabaek IF
4 : 3
Egersunds IK Egersunds IK
20:00
Aalesunds FK Aalesunds FK
2 : 0
Asane Fotball Asane Fotball
Norveç - 2. Lig Grup 1
17:00
Viking (A) Viking (A)
5 : 1
Lysekloster Lysekloster
19:00
SK Brann 2 SK Brann 2
7 : 3
Vard Haugesund Vard Haugesund
Norveç - 2. Lig Grup 2
20:00
Valerenga IF 2 Valerenga IF 2
1 : 3
Skeid Skeid
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
Sarpsborg 08 2 Sarpsborg 08 2
20:00
KFUM 2 KFUM 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
20:00
Melhus Melhus
20:00
Rosenborg 2 Rosenborg 2
Norveç - 3. Küme Grup 5
20:00
Kristiansund BK 2 Kristiansund BK 2
20:00
Hoedd IL 2 Hoedd IL 2
20:00
Bjoerkelangen Bjoerkelangen
20:00
Molde (A) Molde (A)
Norveç - 3. Küme Grup 6
20:00
FK Mjolner FK Mjolner
20:00
Harstad Harstad
Özbekistan - PFL
17:00
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
1 : 1
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
Paraguay - 2.Lig
21:30
Club Fernando Club Fernando
21:30
Pastoreo FC Pastoreo FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Club Olimpia Club Olimpia
1 : 2
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
Peru - Liga 1
22:30
Union Comercio Union Comercio
22:30
CS Cienciano CS Cienciano
Peru - Segunda Division
21:15
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
21:15
AD Cantolao AD Cantolao
23:30
Santos FC Nasca Santos FC Nasca
23:30
CDU San Martin CDU San Martin
Romanya - Superliga
20:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
0 : 0
FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Dinamo Bucuresti 1948
Şili - Premier Lig
00:30
U. Chile U. Chile
0 : 0
Nublense Nublense
Şili - Primera B
03:00
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
1 : 1
Deportes Limache Deportes Limache
Şili - Primera Division, Women
00:00
Audax Italiano Audax Italiano
0 : 0
Union Espanola Union Espanola
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
İsveç İsveç
1 : 2
İtalya İtalya
18:00
Polonya Polonya
4 : 0
Slovakya Slovakya
20:30
Portekiz Portekiz
1 : 1
Fransa Fransa
20:30
İngiltere İngiltere
1 : 1
İspanya İspanya
Uruguay - 2.Lig
02:30
Cerrito CS Cerrito CS
0 : 2
Uruguay Montevideo FC Uruguay Montevideo FC
Venezuela - Premier Lig
00:30
Angostura FC Angostura FC
2 : 1
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
03:00
Portuguesa FC Portuguesa FC
2 : 1
Carabobo FC Carabobo FC
reklam

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 38 66 102
2 Fenerbahçe 38 68 99
3 Trabzonspor 38 19 67
4 Rams Başakşehir 38 14 61
5 Kasımpaşa 38 -3 56
6 Beşiktaş 38 5 56
7 EMS Yapı Sivasspor 38 -7 54
8 Corendon Alanyaspor 38 3 52
Detaylı Puan Durumu
reklam
venüsbetvenüsbethodribethodribetbethandparis sportif quebecparis sportif quebecparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs hors arjelparis sportifs sans vérificationparis sportifs sans vérificationparis sportifs au Luxembourgsites de paris anglaissites de paris anglaissites de paris anglaisparier sur le footballjetxjeux de pouletjeux de pouletparis sportif esportparis sportif esportparis sportif tenniscasino en ligne francecasino en ligne francemeilleur casino en lignecasino roulette en lignecasino roulette en lignecasino bonus sans depotcasino bonus sans depotcasino bonus gratuitbookmaker hors arjelcasino roulette astuceile de casinoaviator jeuxmystake chickenmystake chickenyonibet françaisliste cote matchblackjack regleblackjack regleblackjack regleroulette hasardroulette hasardstrategie blackjackstrategie blackjackjeux de dinosaure gratuitkeno astucekeno astucecrazy time liveapplication casino argent réelspin gratuitrocksroyalbetholleycasinoholleycasinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuit casinojeux gratuits sans inscriptionsjeux gratuits sans inscriptionscasino legal francecote courses hippiquescote courses hippiquesparis hippiques en lignepmu cotesapplication casino en lignejeux d'argent avionmeilleurs bonus paris sportifsjeu gratuit pokercasino en ligne fiablejeux gratuits sans telechargementtours gratuits casinovideo poker en lignevideo poker en lignevideo poker en lignecasino en ligne gratuitcasino en ligne gratuitnouveau casino en ligneyonibet en francecomment jouer lotocomment jouer lotojojobetshowbetbahisalbettickettélécharger parions sportfinalbahissahnebetrexabetplinko francesavoybettingsahnebetiknowbetcasino dicemasterbettingpusulabetsite de jeux casino en lignesite de jeux casino en lignesohobetmeilleur site de jeux casino en ligneCabarinobetovissweet bonanza slotbetebet girişsportsbetpinupatlantisbahisdumanbetcaddebetmonobahismr casinoolabahisonwinbtcbahisbetandyouverabetbetsobetrekorbetmetrobahismetrobahiscresus casino aviscresus casino applicationwild sultan viptortuga casino connexionmadnix casino bonus sans dépôtwinoui casinomagical spinmagical spin casinomagical spin casinoazur casinoazur casino avisazur casino connexionazur casino en lignelucky8 se connecterbetifybetify casinobetify applicationlucky31lucky31 avisspace fortunaspace fortuna casinospace fortuna gmk777 jackpot bobjackpot bob casino bonus sans dépôtamon casino avisamon casino en lignelucky31 blackjacklucky31 blackjackspace fortuna retraitjackpot bob applicationmadnix applicationmadnix inscriptiontortuga casino compte bloquéazur casino bonusbetify promo codecasino joka bonus sans dépôtlucky31 retraitsüperbahis üyeliksultanbet üyelikbetandreas üyelikroketbet üyelikroketbet üyeliktwin üyelikwild sultan bonus sans depotwild sultan retraitwild sultan casino bonus sans dépôtcresus casino bonusavrupabetpinup üyelik7slots üyelikportbettipobet üyelikkatsubetmiraxcasinobitkingzsantabetkolaybetbetofficebetciolesabahisfenomenbetsafirbetvbetvikingbethedefbetmakrobetlordcasinohızlıbahisrealbahisbetpuantrinkbetsutbetnisbarbetzmarkbetzmarkbet365rocketpot casinomeilleurs casino en ligne francaismeilleurs casino en ligne francaiscasino en ligne francele cod sportif parisretrait yonibetjeux casino gratuit 3 rouleauxbetsambabiabetbetlondrabetsensationpari sportif algériecasino bonus gratuitcasibomjojobetbitcasinotrustdicerollbitnanogames sweet bonanzacrypto online casinoCasino Uniquebitcoin casino no deposit bonusNine Casino Avisusa crypto casinoscasino games appTop Mobile Slotsfree spins and coinsSeven Casino AvisLocowinmobile casinofree slot gamescasino games onlineall casino gamesfree online slotsreal money casinos onlineonline casino ukfortune coinfree video pokersoccer positionsbonus online casinosweeps coins casinopa casinos onlinemillionz casino avismillionz casino avisplayzaxbetinbetbetrouwbaar casino zonder crukscruks opzeggen777 inloggen777 nederland